Oferta

Drodzy Klienci, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty z odbiorem osobistym lub z dostawą do Klienta ( na terenie Tarnowa dostawa gratis przy zamówieniu powyżej 60zł., natomiast zamówienia poniżej tej kwoty płatne 5zł. ).

 

W naszej restauracji przygotujemy dla Państwa każdą imprezę rodzinną, firmową czy towarzyski bankiet.

W celu przeprowadzenia konferencji, sympozjów, szkoleń oferujemy salę restauracyjną wyposażoną w profesjonalny sprzęt audiowizualny. Zaaranżowana na pomieszczenie konferencyjne pomieści do 80 osób.

 

 Wyjątkowa oferta dla biur, administracji, firm i indywidualnych klientów:

  • „Pyszne śniadanko”, które każdemu dostarczy niezbędnej energii. Kilka zestawów do wyboru!

Cena na każdą kieszeń! Spożycie na miejscu lub „piknikowa” paczka na wynos.

 

  • „Obiad w Krakusie”- szczególna propozycja szefa kuchni! Zestaw w promocyjnej cenie! Każdego dnia inna kompozycja!

 

  • „Oglądanie na dużym ekranie” – specjalna pokusa dla fanów sportu! Dzięki nam żadne zawody sportowe nie umkną uwadze kibiców!

 

Organizujemy przyjęcia duże i małe,

Imprezy dla 100 gości i kameralne spotkania w przytulnych, zacisznych salonikach.

 

Przygotujemy na życzenie wykwintne i odświętne dania! Zadbamy o dekorację dostosowaną do nastroju imprezy i gustu klientów! Zapewnimy dodatkowe atrakcje i wyrazistą oprawę muzyczną! Stworzymy dla Ciebie wyjątkowy klimat, byś miło spędził czas w gronie znajomych, przyjaciół i rodziny!

 

W czwartki zabawa na całego! Jazz, swing, wszelkie odmiany dobrej muzyki w wykonaniu profesjonalistów. Możesz posłuchać, potańczyć, a nawet zagrać w doborowym towarzystwie! Warto przyjść, zaszaleć, zapomnieć o szarej rzeczywistości, poczuć się artystą!

  • Tel: 14 627 07 60, Krakowska 11A